Gül Hastalığı Nasıl Geçer İbrahim Saraçoğlu

Madalyon Hastalığı Tedavisi
13 Temmuz 2017

Gül Hastalığı Nasıl Geçer İbrahim Saraçoğlu

Uzman Desteği Alın

Gül Hastalığı Nasıl Geçer İbrahim Saraçoğlu

Gül Hastalığı Nasıl Geçer İbrahim Saraçoğlu, İbrahim Saraçoğlu rozasea kürü, gül hastalığından nasıl kurtulurum. İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri.

Gül Hastalığı Nasıl Geçer İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri makalemizin devamında yer almaktadır. Gül Hastalığı Nasıl Geçer İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri makalesi sitemizde bilgi amaçlı yer almaktadır. Gül Hastalığı Nasıl Geçer İbrahim Saraçoğlu tavsiyeleri birden fazladır. Bunlar limon otu kürü, süpürge otu tohumu kürü ve pancar kürüdür. Gül Hastalığı Nasıl Geçer İbrahim Saraçoğlu makalesinde bu kürlerin hepsüni bulabilirsiniz.

1- İbrahim Saraçoğlu Süpürge Otu Tohumu Kürü

Malzemeler : Süpürge otu tohumu, klorsuz su.

Hazırlanışı : 1 çay kaşığı tohumu havanda ezdilir. Daha sonra birkaç yudum suyla birlikte sabah kahvaltısından yarım saat kadar önce aç karnına yutmalısınız. Aynı şekilde dilerseniz öğle ve akşam yemeğinden yarım saat kadar önce aç karnına bunu tekrarlayabilirsiniz.

2- İbrahim Saraçoğlu Limon Otu Kürü

Malzemeler : Limon Otu, Klorsuz Su

Hazırlanışı : Bir bardak kaynar suyun içine bir tatlı kaşığı kadar limon otu koymalı ve 8 dakika beklettikten sonra süzmelisiniz. Ilık hale geldikten sonra her gün akşam yemeğinden iki saat kadar sonra içmeniz yeterli olur. Bu karışımı her gün taze olarak hazırlamanız gerekir.

3- İbrahim Saraçoğlu Pancar Kürü

Malzemeler : Pancar, Klorsuz Su

Hazırlanışı : 250 gram kırmızı pancarı dörde ayırmalı ve 1 litre kadar sıcak suyun içerisine atarak 5 dakika boyunca kaynatmalısınız. Bu karışım demlendikten sonra uyandıktan sonra, akşam yemeğinden önce ve uyumadan önce aç karnına içmeniz yeterli olur. Bu kürü bir ay boyunca kullanabilirsiniz.

Gül Hastalığı için Bizim Tavsiyemiz Olan Şifalı Bitkiler

Ayı Üzümü Yaprağı Ekstraktı

Bu meyve içerisindeki mükemmel meyve asitleri ve diğer bileşenler, enflamasyon ve ağrılı durumları azaltır. Yara, yanık ve çürük bölgeler için bir takım faydalar sunabilmekte ve iyileşme sürecini hızlandırabilmektedir. (kaynak:1organik com)

C Vitamini

Vücudunuzdaki yaralanmaların sebebi ne olursa olsun, uygulayacağınız doğal C Vitamini içeriği sayesinde. Yararlarınızın zamanla çok daha hızlı bir şekilde iyileştiğini gözlemleyebilirsiniz. (kaynak:diyadinnet com)

Aloe Vera Jeli

Ciltteki iltihaplara ve güneş yanıklarına karşı oldukça etkili, İltihaplı çıban ve sivilcelerin yok edilmesini sağlıyor. Ciltte oluşan yaraların iyileşmesini sağlamakla kalmıyor, yara izlerinin de yol olmasını sağlıyor. (kaynak:pufnoktalari net)

Kayısı Çekirdeği

Cilde doğal bir canlılık ve parlaklık kazandırır. Bu yağın farklı bitkisel yağlarla bir araya getirilmesiyle oluşturulan formüller cildin korunmasını ve yenilenmesini sağlıyor. (kaynak:milliyet com tr)

Çörek Otu Yağı

Ciltte doğum lekeleri, sivilce izleri ve cilt yaraları sonrasında meydana gelen cilt lekeleri üzerinde olumlu etkilere sahiptir. Cilde biriken ölü derinin atılmasını ve cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olur. (kaynak:corek gen tr)

E Vitamıni

Cilt sağlığını da koruyarak daha genç bir cilde sahip olmanızı sağlar. (kaynak:evdesifa com)

Zeytinyağı

Ciltteki döküntülerin, kızarıkların geçmesinde etkilidir. E vitamini ve antioksidanlar açısından zengin özleri sayesinde ciltte döküntü olan yerlere faydalıdır. (kaynak:mavikadin com)

Provitamin B5

Cilt bakımında sıkça kullanılmaktadır. Özellikle cildin yorulduğu, yıprandığı kimyasal peeling benzeri uygulamalardan sonra cilde bakım yapmanın ve cildi beslemenin önemi artmaktadır. (kaynak:sebisimyaci com)

Isırgan Yağı

Cildin bağlantı dokusunu güçlendirmesi sebebiyle “gençlik yağı” olarak da tanımlanır. (kaynak:yag gen tr)

Uzman Desteği Alın

Comments are closed.